Futbol Okulu Online Kayıt Formu İçin TIKLAYINIZ
Süper Ligin Yıldızı Muğdat ÇELİK’in Galatasaray’a Transferi Kulübümüzden Gerçekleşti

Süper Ligin Yıldızı Muğdat ÇELİK’in Galatasaray’a Transferi Kulübümüzden Gerçekleşti

2017-2018 Sezonunda Fenerbahçe’nin şampiyonluğu kaybetmesinde ve Akhisar Spor’un Türkiye Kupasını almasında söz sahibi olan ve Süper Ligdeki birçok kulübün peşinden koştuğu Muğdat Çelik Galatasaray’a transfer olurken transfer görüşmeleri kulübümüzde gerçekleşmiş ve anlaşma sağlanmıştır.

Süper Lig ve Türkiye Kupasında 7 gol ve 8 asistle Akhisar spor’un Türkiye Kupasını almasında ve ligdeki başarısında büyük pay sahibi olan 27 yaşındaki golcü oyuncu Muğdat Çelik Türkiye profesyonel liglerde şimdiden 84 gole ve sürüyle asistlere imza atmıştır. Kulübümüz Asbaşkan ve Genel Koordinatör Saadettin Hazıroğlu ile Menajer Erol Sökmen’in 5 yıl menajerliğini yaptığı futbolcu Türkiye Liglerinin deneyimli Menajeri Erol Sökmen tarafından Galatasaray’a transferi gerçekleştirilmiştir. Transfer görüşmelerini yapan Menajer Erol Sökmen ve Muğdat Çelik görüşme trafiğinde soluğu kulübümüzde alıp sabahlara kadar transfer çalışmalarını kulübümüzde yürütmüşlerdir.

MUĞDAT ÇELİK KULÜBÜMÜZE VE SPORCULARIMIZA DAİMA DESTEK VERECEĞİNİ SÖYLEDİ

Türkiye’de birçok yetenekli çocuk bulunduğunu ve bunların amatör spor kulüplerden yetiştiğini belirten yıldız futbolcu kulübümüze ve çocuklarımıza destek olacağını belirtti. Antrenman ve maçlardan fırsat buldukça kulübümüze gelip çocukların eğitimine katkı sağlayacağını söyleyen Süper Ligin yıldız futbolcusuna biz de Şampiyonlar Liginde ve Süper Ligde başarılar diliyoruz.

×

Sınıflara Göre Ürünler

Branşlara Göre Ürünler

Ürün Gruplarına Göre

Model Uygulamalar

Model Eğitim Grubu